top of page

Saara & Asa

Hoş geldin Dikkatli Okur,
Solucan deliğindeki Tanrıların Venüs Kapısı'ndan geçtin, tebrikler!

Nitekim burası yalnızca sana özel bir sayfa; çünkü sen değerlisin ve eğer bu kurguya hakimsen, ayrıcalıklı hissetmelisin.

Kahramanın Sonsuz Yolculuğu Öyküleri

Uzayın Sonsuzluğu Kadar
Unelma Gezegeni
saara ile asa
Efsaneleşecek Çift Saara ile Asa'nın
Gelecekteki Geçmiş'ten yıllar sonraki akıbetini anlatan öyküler

Unelma Gezegeni Eşitlik Devrimi

Uzayın Sonsuzluğu KadarBÖLÜM 1
UNELMA GEZEGENİ EŞİTLİK DEVRİMİ 

Yayımda!
"Mor nebulaların ardındaki ilk solucan deliğinden geçince beliren büyük bir galakside, Unelma isimli küçük bir gezegendi. Çekim yörüngesinde Ay’a benzeyen üç tane uydu gezegene sahipken berrak bir gökyüzü manzarasıyla şiirseldi..."
Kitap Cumhuriyeti aracılığıyla yayımlanmıştır; Derleme Kadın Bilim Kurgu Öyküleri arasındadır ve E-kitabın en sonunda yer almaktadır.
Bu ücretsiz E-Kit
aba aşağıdaki buton ile erişip öyküyü bularak okuyabilirsiniz. 


BÖLÜM 2
TÜM GALAKSİLERİN SON ROMANTİĞİ

Yayımda!

(Bu öykünün devamı çok önceden yazılmıştır ve Uzayın Sonsuzluğu Kadar adıyla Roket 4'te yayımlanmıştır.)BÖLÜM 3
UZAYIN SONSUZLUĞU KADAR


Şimdi Yayımda!
"Neo-fütüristik bir gökdelenin şehir manzaralı terasında yer alan dairesinin geniş salonunda, yeşil bir koltukta oturarak geceyi seyrediyordu yaşlı kadın. 2074 yılıyla yemyeşil ağaçların, yanıp sönen neonların ve yapay zekâlı solar panellerin sardığı ütopik şehrini seyre dalmışken, yorgun argın ve dargındı..."
Roket 4 BilimKurgu Öykü Seçkisi 27 Mayıs 2024'de Yayımlanmıştır. Sipariş Linki
Önemli Not:
2031 ile 2042 yılları arasında yaşananlar, Niskala Serisi Gelecekteki Geçmiş'in devam romanlarında elbette anlatılacak ama anlatıldıkça yükselip efsaneleşecek çift Saara ile Asa'nın 2073 yılından sonraki dünya dışı maceralarını içeren paralel bir hikaye dizisi bu sayfadan ayrıca yayımlanacak.
* Unutma, başından beri planlanan buydu, çünkü evrende her şey birbirine bağlıdır; hiçbir şey tesadüf değildir ve bu, kapalı nedensellik döngüsü yazgı paradoksu teorisini esas alan Şeyda Aydın hikayelerinin ortak felsefesidir. Takipte kal.

Venla Ülkesi
Venla Niskala
Venla Ülkesi
bottom of page